MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 19:26

Mnjah... Habrast jõudsid lugeda?
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 19:34

Ei jõudnud eriti, ainult põhusalt silma peale visata Sad Sihtisin küll alati, aga siis tuli see kuukirja teema ja nüüd olen igapäev mõelnud selle testi koostamisele, aga alati kui midagi valmis saan närtsutan paberi kokku ja viskan ära. ei tule selline nagu vaja. Rolling Eyes

Noja nüüd ei ole üldse enam tuju midagi teha. Mad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 19:37

Kas sa nagu kumbagi osa ei jõudnud läbi lugeda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 19:41

Kas sa arvad, et ma siin nüüd niisama sinu jutte taga nutan w?? confused Ikka juts sellepärast, et need head jutud lugemata jäid Sad No, aga nende juttude saatmine oleks vast liiga koormav ka! Shocked
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 19:46

Ähh, I can manage...
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 19:51

Sa oled armas!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime18/3/2012, 23:57

Muidugi olen... Very Happy Sa pole ainuke, kes selle järelduseni jõudnud on Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 00:00

Tahtsin seda küsida, et ega sa ometi foorumist üldse ära mõte kaduda? Et nagu koos juttudega confused Sina jääd ikka alles, eks? pale
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 00:27

Muidugi kaon mina ka... Mis mul siis enam siin teha on.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 00:49

Päriselt ka w??? pale

Loed teiste jutte bounce
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 01:05

NOOOOT!

Ma ei suudaks seda kohta lihtsalt hüljata Very Happy Liiga into this place. Ja küll usaldus taastub... Küll taastub... Küll taastub...

Tulistan teiste pihta kriitikat & kiitust edasi... Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 01:08

Sa ka igavene petis. Suspect Süda jättis vähemalt 6449 lööki vahele eks affraid

Ma mingi terve selle aja hoidsin hinge kinni pale
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 01:15

Hah, no kuule, tegelt... Kolm aastat siin on ikkagi pikk aeg ja mitte miski ei hoia mind siit eemal Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 01:49

Parem oleks. Very Happy

Aga, et siis siiski teemasse jääda. On üldse võimalik midagi ette võtta, et sinu usaldus ikka kunagi taastuda saaks, sest hetkel kirjutan ka ja otsustasin siiski edasi postitada, kuna päriselt minul on siiber sahtlisse kirjutamisest, sest olen seda pikalt teinud, aga sooviks ka ise turvatunnet tagasi saada.
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 18:47

TÄITSAPEKKI AUDREY, SA KUSTUTASID HABRASE ÄRA VÕII???????!!!!!
*surebää*
Ma alles nüüd avastasin...
Ei, tegelt ka... *nutab*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 19:59

Muidugi, kustutasin. Habras läks ja selle järg ka... Siis see kõige-kõige uuem on läinud ja varsti lähevad vaaaaikselt-vaaaikselt teised ka...

Tahad/Tahtsid lugeda?

Ja ega seda usaldust vist ruttu ei taasta. Ma nüüd kogu aeg mõtlen, kus veel midagi olla võib jne... Et keegi lausa ootab äkki, et millal juba uue osa paned, et saaks copy-paste'i teha
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 20:03

Jaaaa, see oli nii huvitav... Tahtsin küll.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 20:03

Um, eee... Palju sa lugeda jõudsid?
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 20:06

Ma ei jõudnud Habrase teist hooaega enam lugeda, esimese suutsin ära lugeda.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 20:11

Ma võin sulle teise kunagi saata siis :) Aga siis lähtu read and destroy põhimõttest, eks? Nii et jahm, ma ei tea, millal ma aega leian, aga saada oma e-maili aadress pmiga mulle, ma siis katsun hiljemalt kolmapäeva õhtuks sulle ära saata :)
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime19/3/2012, 20:15

OHH, võid või, aitäääähh!!! :)
Saadan kohe ära!! :)
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime21/3/2012, 11:45

ToAudrey:
Ma märkasin ka, et "Need pisiasjad" oli wattpadis. Ausalt öeldes arvasin ma, et sa oled selle loo lihtsalt sinna ümber tõstnud. Nüüd, kui ma aru sain, milles tegelikult asi on, siis minu arust on see ''veidi'' haiglane, mida inimesed teevad. Neutral
Peale selle sattusin ma totaalsesse masendusse, sest ma lootsin, et saan teada, mis Thaliaga juhtub lõpuks. Kas see on lõplik otsus, et sa enam ei jätka siin? Kas on mingisugune võimalus, et saaksin selle lõpuni lugeda?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime21/3/2012, 12:59

Mmnjah, ma jään ikka sellele foorumile siin kindlaks. Või noh, jäin.

Um, kui palju sa Habrast üldse lugeda jõudsid? Ma katsun täna õhtul theHappie'le saata midagi ja kui sul soovi on võin sulle ka saata, kui emaili pm-iga mulle saadad vms.

See siin mittejätkamise otsus on nii umbes... 80% kindel. Ma lihtsalt ei suuda igat osa edaspidi üles panna, samal ajal mõeldes, et äkki jälle mõni nõmedik paneb pihta...

Aga EHK kunagi jälle... Eks näeb Wink
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime21/3/2012, 15:25

Audrey, aga kas sa seda kusagil oma wordis jätkad, või mida iganes? Kui jah, siis ma nõuan, et sa saadaksid mulle igakord uue osa!! *naer* Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime21/3/2012, 16:30

Eem, muidugi. Habras tuleb ära lõpetada. Samal ajal kirjutan juba uue jutu 2. peatükki :) Aga okei, katsun sulle kõigepealt nüüd jutu Hapra teise osa ära saata :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: