MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 17:38

Jälle spämman. Jess seesama tüüp on oma urgu minu luuletusi lisanud.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 17:38

No jutu 'Boys next door' autor ongi minu meelest PK.

Mingi värdjakari...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 17:49

Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 18:06

Oeh, ma lootsin, et keegi pole minu loomingut enda oma pähe esitanud, aga võta näpust, "Boys Next Door" on tõesti minu oma, aitäh, et sellele tähelepanu juhtisite Mad Ma suutsin leida ka algse lingi, mille alt seda lugema pääses, http://mangukoobas.lahendus.ee/id/22/action/answers/tid/74779/nr/0/ , aga praegu sellele jutule õnneks enam ligi ei saa.

Ma ei saa aru, miks ei ole inimestel nii palju viisakust, et küsida teistelt inimestelt oma tekstide kasutamiseks luba? Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 18:14

Võiksid siis vähemalt alla kirjutada, et pole nende kirjutatud vms ... Aga vastata kiitustele "jah aitäh, ma tean et ma geniaalne" on ikka nõmeduse tipp scratch
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 18:40

Jahm, ma kopeerin oma juttud kenasti kokku ja... kustutan siit osad. Kuupäevad jne jäävad alles kui kunagi midagi tõestada on vaja. Minult saate tulevikus midagi lugeda siis, kui minult kunagi raamat tuleks... Sad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 19:33

Kuigi osade juttude kustutamine on tark tegu, siis mul on sellest väga kahju. Nii hea on alati mõni sinu jutt lahti võtta ning kas või algust lugeda.
Nii kahju, et igal pool leidub nii.. vastikuid inimesi. Mad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 20:09

Mul tuleb nutt kurku, et ma enam ei saa Autsi lugusid lugeda, kuna keegi täielik tross, kellele tahaks lihtsalt molli kütta kopib MEGA häid lugusid. Sad Keegi võiks selle eide aadressi välja otsida.. Külastaks mõne panni ja kurikaga teda Twisted Evil
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 20:17

Loodan, et Mängukoopa juhtkond teeb temaga midagi, kuigi... *mõtleb* Teha asjadest screene ja vbl on võimalik edasi anda...? (Ma praegu nii vihane, et *******. Äkki on mingisugune autorikaitseaseaduse säte selle kohta? Hetkel seda seadust netist ei leidnud... helistaks vanatädile. Tema teaks aidata selles osas äkki.)

Mul on nii kahju, et Audrey looming siit kaob! See oli tõesti hea... kuid ma mõistan, miks, nii et... Ainult et nagu näha, pole tema ainus kannatanu ja niimoodi seda asja jätta ei saa. Muidu ei olegi võimalik siia enam enda asju üles panna...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 20:23

Kas kuidagi nii ei saa teha, et ainult selle foorumi kasutajad saavad siin foorumis käija ja jutte lugeda? Või ma ei tea -.- Ma ei saa lihtsalt nendel juttudel siit ära kaduda.. Ma siin mingi Audrey paadunud fänn Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 20:25

No saab.
Kuid kes keelab endale kasutajat tegemast? Siis pääseb ikka ligi ju... Meil on juba praegu 500 kasutajat, külastajaid käib ka päeva jooksul läbi... Tglt hakkas mind nüüd huvitama, palju ja kuidas kasutajaid lisanduks, kui ilma lugeda ei saa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 20:49

Mnjah... Aga nasicc tegelt ka uuri sellelt sugulaselt asja...? Ja no nett on ikkagi anonüümne asi ju. Seda jobutvärdjatajuvabahullunõmedikku ei saa ju kätte... No

Ma olen niii vihane... Minult on NELI või VIIS juttu niimoodi läinud... Lihtsalt... Hetkel tühjendan Habrast... Vot nii. Never again ma avaldan midagi niimoodi. Ma olen nagu terve maailma peale nii tige... Kuidas... KUIDAS on võimalik, et inimene niimoodi valetab ja teeskleb a'la 'ma iga päev kirjutan natuke, kui ei siis vähemalt mõtlen'. KURAT KÜLL, ta ei tea, kui palju vaeva ma olen iga jutu nimel näinud, kui palju on neis midagi minu elust, kui palju... Ta ei tea mis mõte on tegelikult NP-l... Ta lihtsalt... Sad Ma ei suuda lihtsalt noh No

Ja teie kel huvi vähegi on, ma võin teile alati saata... Kui huvi on. Või jääte ootama aega, kuni saate raamatu osta vms... Sad Natuke liiga ambitsioonikas mõte aga jahm... Siiski. Ehk kunagi ühel ilusal päeval... Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 20:54

Oma uut juttu hakkad mulle küll saatma.. Kui ei siis ma sul uksetaga! On selge! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:16

Eh, kunagi ostad raamatu... Rolling Eyes

Aga mnjah, ma võtan seda kui õppetundi. Ju see oli millekski vajalik. Näiteks äkki oli see märk, et nüüd on foorumis avaldamise aeg läbi, et võib suurema publiku tähelepanu nuiama hakata...? Ohjah.

NII, PISIKE LÄBIMURRE:

Kirjutasin sellele kasutajale (Beee) külalisteraamatusse ka, et ta on jutuvaras jne, et mina olen lugude autor jne. JA NEED ON KUSTUTATUD, nagu ka külalisteraamatust see mis ma kirjutasin! Kasutaja Mila all aga endiselt olemas.

Kuid see ei tähenda, et ma oma jutud alles jätan.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:24

Loodame, et ta nüüd natukene aega väriseb, mis saab.
Tglt võiks keegi juttudest-asjadest screene teha igaks juhuks. See oleks mingisugune tõendusmaterjal.
Tädi ei võtnud vastu, aga ma loodan, et homme saan ta kätte. Täna enam ei proovi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:26

Um, mina ei saa screene teha... Ja samas... see kasutaja Mila. Ta ei kasuta seda enam. Ja mida saaks teha..? Nett on ikkagi suht anonüümne asi jne... Sad
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:30

IP-d asjad... *kratsib kukalt*
No ma ei tea. Intellektuaalne omand peaks olema intellektuaalne omand ka netis.
Ma loodan, et homme saan tädiga rääkida. Siis tean ka ise, mida teha. Hetkel kardan enda juttu ka siia edasi panna. Vaatame...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:35

Hmm.. kas siin ei ole nii võimalik nagu wattpadi'is, et jutte pole võimalik coppyda?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:38

ctrl+c ja ctrl+v töötavad ikka.
Ja ma pole veel oma vastust saanud foorumite foorumis, kas on wattpadi-taoline asi võimalik.

Rääkisin vanematele sellest. (Hammastepesu vahepeal, nii et see oli päris koomiline.) Isa siis naeris, et asi pöörab mu veel ACTAusku ka. *ohkab* A neil olid ka kulmud kortsus... vist. Pold läätsi silmas enam, ei näind. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:39

Nassicc kui sa peaksid kaa hakkama oma osi mitte postitama siis ma ei tea mida ma teen.. Mul oli just plaanis Mike Coldwin'i lugema hakata Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:42

Mnjah. Keegi võiks siis screene teha jne... Panin kaks linki kuhugi siia teemasse. Üks neist on hetkel kasutu... Kuna see kasutaja kustutas ära aga see eelmine...

Oeh. Jään neid kommentaare igatsema... Sad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:43

Siin on see värk ikka nii crazy'ks pööranud.. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:45

Ohjeerum. Very Happy
Mina ootan homse ära. Very Happy Vaatan, mida see toob. Hetkel emotsioonid üle pea koos. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:50

Lalala, Hapras ja selle järjes pole teil enam midagi lugeda...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime17/3/2012, 21:54

Tegin Mila värkidest 10 screeni. Nii üldiselt ülespandud osadest, kommentaaridest (kus teeskleb, et see tema oma) kui ka osadest ise.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: