MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime8/7/2012, 18:30

Kahjuks on see tõesti nii.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 11:41

Tundub, et varastamine on ka minu juurde jõudnud ja mitte mingi võõra inimese poolt.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:06

Täpsusta?

Ma ei saa, alati, kui ma seda teemat näen, käib mul mingi värin kehast läbi. Lihtsalt meeletult ebameeldiv värk.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:07

Kuidas nii? Palun räägi lähemalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:17

Eks selles saab vist süüdistada facebooki liigse info jagamise asja. Nägin lihtsalt hommikul, et üks endistest klassikaaslastest kiitis ühte oma klassivenda, keda ka mina tunnen. Öeldi, et eesti keele õpetaja on tema jutust lihtsalt sillas. Küsisin siis mis jutuga ja nad saatsid esimesed peatükid mulle (rohkem ei raatsinud) ja need olid samad, mis minu Lauljas.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:22

Dziizaz... Päris hea juhus muidugi, et nad ei tea, et sina autor oled... Huvitav, millal ta need endale on krabanud...

Ja argh, annaks peksa sellistele.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:27

Kui tead, mis koolis ta käib siis saada n-ö anonüümne vihje, et see jutt pole päris selle poisi oma ja viitega oma jutule.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:41

Ta käib samas koolis, mis mina aga teises klassis ning eks nüüd tuleb mõelda mida teha. Ma polnud kunagi see "õige" tüdruk nende inimeste seltsis ja, kui ma püüan teha midagi nende vastu, siis võivad nad keerate selle enda kasuks. See on omadus, millega see klass kuulus oli - teisele keeramisega.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:48

Anna samaga neile siis tagasi. Seda asja on tal päris raske enda kasuks keerata. Kui sul on olemas see jutt endal (mis sul oli siin foorumis), siis annab tal tõestada, et see on tema oma. Sellega, et ta esitab sinu jutu oma nime all, on ta tegelikult läinud juba seadusega pahuksisse. Võid uurida ka veebikonstaablilt, mis edasi teha ja mis õigused sinul on.

Tegelikult võiks lisada üldse midagi sellist foorumi allserva sarnase teksti nagu on ühes suures Eesti foorumis (siis tuleks küll vist Pereklubilt luba küsida. Võin seda ise teha):

snlhmn internetiportaalis sisalduvate materjalide (artiklid, pildi- ning videomaterjal, kujundused, postitused jms) omanikuks on snlhmn või teatud juhtudel muu vastava materjali esitaja. Keelatud on kopeerimine, reprodutseerimine, avaldamine ja muul viisil materjalide kasutamine, välja arvatud isiklikel mitteärilistel otstarvetel.

Internetiportaalis Snlhmn olevad materjalid (mh postitused) on publitsistikaalased teosed autorikaitse seaduse §4 lg 3 p 1 mõttes ning kujutavad endast intellektuaalset omandit.
Postitajatel ei ole õigust foorumis avaldatud materjali kasutamise eest esitada snlhmn mingeid rahalisi nõudeid.

Internetiportaalis olevate materjalide refereerimine, informatsiooni reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine on lubatud vaid juhul, kui selleks on andnud loa snlhmn administratsioon.

Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 12:57

Ene, palun tee seda.

Emand? Millal sa Lauljat hakkasid kirjutama? Kui see on palju varem alustatud, siis äkki aitab ka see, kui paar screeni (kuupäevad on seal juures olemas) teha? Ja kas ma sain õigesti aru, et võetud on juttu lausa peatükkide kaupa?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:06

Tundub, et nüüd kuluvad need seadused ära ja eks ma hakka neid uurima. Lauljaga alustasin vist kuskil suve keskel ning hetkel nad saatsid mulle jah esimesed peatükid. Ütlesid, et neile oli õpetaja andnud ülesande hakata harjutama "kirjanikuks". Mõni võttis kergema tee.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:15

Nähtavasti jah.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:23

Kõige kergem oleks kirjutada veebikonstaablitele. Neil on vähemalt ülevaade olemas seadustest Razz andero.sepp@politsei.ee või maarja.punak@politsei.ee Nii palju kui ma nendega ühe teise foorumi tõttu suhelnud olen, on mõlemad toredad ja abivalmid.

Siin lehel: http://www.autor.ee/est/vasak/intellektuaalne/autorioigus on ka mingi info.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:32

Minul tekib küsimus, kust nad need osad üleüldse said, kui foorumil on kirjanduslik kondoom peal.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:36

No nad võisid juba suvel võtta... ma täpselt ei mäleta, millal me kopeerimisvõimaluse maha võtsime.

Ja Emand, kas tõesti ei saa kuidagi nii, et sa õpetaja juurde lähed ja ära räägid? Privaatselt? Et teised teada ei saaks?

Ja mulle just meenutati, et see "kirjanduslik kondoom" pole foolproof.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:44

Jah, ma olen sellega täiesti kursis, aga mis on tänapäeval foolproof? Niigi hästi, et populaarsemad viisid blokeeritud on.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:46

On, aga see võibki olla see sama pragu, millest need inimesed teadsid läbi tulla.
Ja nüüd tuleb tagajärgedega tegeleda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 13:49

Ma võin proovida õpetajaga rääkida, kuid tegelikult tahaksin teisele poole joosta, kui seda inimest näen. Väga ebameeldiv ja kuna ma olen veel selles klassis, mis talle ei meeldi, siis olen nn "ebameeldivade inimeste listi esimene inimene".
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 14:03

No äkki hakkad talle hoopis meeldima, kui ta saab teada, et oled kirjutanud asja, mis talle meeldib? ;D
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 14:16

Jamh, pragu on sees, AGA pole mõtet sellest pasundada, või mis? Very Happy

EDIT: Kui sa loed hiljem, siis sul pole õrna aimugi millest ma räägin, sest eelmised kommentaarid on kustutatud.


Viimati muutis seda AliceInWonderland XD (21/1/2014, 20:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 14:16

Sorry Very Happy Mode võib mu postituse ära kustutada.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 14:31

Kustutatud. ;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 14:42

Omfg, kui närvi see kõik mind jälle ajab, et mõned inimesed nii alatud varganäod on.

Ene väljatoodud teksti vms eelmisel leheküljel võiks pigem foorumi päisesse paigutada, et see lehte avades kohe nähtav oleks...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 15:12

Rahu, Audrey, ainult rahu. Ega midagi ei saa väga varastajate vastu teha. Ühed võivad vastu hakata, kuid kui seal samas lastakse teised seda teha, siis on see hane selga vesi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime26/10/2012, 15:31

Mul on jälle selline tunne, et ma võtan oma kodinad ja kaon siit.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: