MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime21/3/2012, 18:11

Ma jõudsin põhimõtteliselt selle kohani, kus Thalia oli Quinni tapmas... kõige viimane osa, mille sa siia postitasid.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime21/3/2012, 18:57

Am, Habras: Haavatava seda viimast osa mõtled? Hetkel ma rohkem edasi polegi kirjutanud. Nokitsen uue jutu kallal, mis oli siin üleval, kuid lasin samuti kustutada.
Tagasi üles Go down
Smile*
Vapper lohetapja
Smile*


Female Postituste arv : 140
Age : 26
Asukoht : Kuskil kõrgustes

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime22/3/2012, 18:44

Jah, ma mõtlen seda.
Mis selle uue jutu nime oli, mis siin oli?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime5/4/2012, 01:30

Ok, alles praegu avastasin. Sellel polnudki alguses otseselt mingit pealkirja, kuna ei suutnud midagi head välja nuputada
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime7/4/2012, 12:39

Oi issand, mis mu foorumis toimub? Autoriõiguste skandaal? Õudne.
Seda kõike lugedes tuli ainult üks primitiivne lahendus autoritele, kes kardavad vargaid (ja õiglaselt). Kui te wordis või kus iganes kirjutate, võite te screen shotte teha ja pärast kusagil fototöötlemisprogrammis teksti välja lõigata, vesimärgi või mida iganes peale lajatada ja siis lihtsalt fotodena postitada.
Foorumit kinniseks ei muuda. See et meie kõik siin ENNE olime ei tähenda, et keegi teine siia tulla ei võiks. Kui see kinniseks teha võiks juba samahästi liikmemaksuga klubiks ennast muuta - jääb ära.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 14:47

See sinu jutt tundus nii keeruline, et mu juhe lihtsalt totaalselt jooksis kokku. Ehtne blondiin! Very Happy

Jah kui ma mainisin seda foorumi kinniseks tegemise mõtet, siis ma ise hakkasin ka pärast mõtlema, et see oleks päris ebaõiglane ja ajuvaba ealekauba. Lihtsalt see teema läks nii hinge ja usun, et see oli lihtsalt suure vihaga välja pursatud idee. vabandan! Neutral
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:11

Äh, ära muretse. Very Happy Me kõik olime siis endast väljas, kui see teema aktiivne oli. Very Happy
Ja see idee unustati niikuinii kohe ka ära, nii et ära muretse. Ei juhtu selle foorumiga midagi. ;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:16

Jaa, Naughty, sinu viskame välja Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:30

Millest sa Audrey unistad??? confused

Tänan Sille toetuse eest! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:32

Ma niisama tegin naltsi Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:34

Issand kas keegi on sulle kka kunagi maininud, et sul on ikka reaalselt ka kurjad naljad! Sad

*mõtleb* ma vist ise mainisingi! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:35

Muidugi. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:35

*naerab* Kui sa vaid teaksid, mis mul Audrey kommentaariga peast läbi käis... Very Happy

Aga palun. ;D
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:37

Mida mida???? Suspect
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:39

Ma juba tahan ka teada, nasicc Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 15:53

*evil laugh* Very Happy
Birgit paneb nüüd silmad kinni. Very Happy Talle sellest MSNis kuulmisest piisas. Very Happy

Ei ma tahtsin lihtsalt öelda, et Audreyl on hea idee ja ma lähen panen kohe bänni peale Naughtyle, et foorumit kaitsta. Very Happy A siis ma leidsin, et see pole üldse nii naljakas kui ta olema peaks ja vaesekene võib südamerabanduse saada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 16:13

Haaah Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 16:26

Vaeseke(mina) Saingi ja siis hakkas sille seal veel mingit jura ajama, et tema peab kustutama tee...ja ma ei tea mida veel ja siis ma sain sellest kohe valesti aru ja hakkasin kartma, et tal kästakse minu jutt ära kustutada.

*nutab*

Miks te mind viimasel vabal päeval stressi püüate ajada.

Katastroof!

Nii te küll uusi osasi mu jutule ei saa.

Ja sina Sille võid oma kommetaarist nii und näha. Muhahahahahaaaa * nüüd on evil laugh* Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 16:29

Hahahahahahaha Very Happy

Ja Naughty, ma ka siiski ei kirjuta uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 16:35

Mismis???? Very Happy
Eiiiiiiiii. xD
Järgmine kord ma annan palsamit su hingele v midagi. Very Happy I'll make it up to you. Very Happy
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 16:50

Ma just hakkasin seda Need Pisiasjad lugema.

Ja üks järjejutt siit lehelt on ka kopeeritud ühte foorumisse, aga on juba avalikuse ette toodud, link on muidu
siin.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 16:53

Wow...see tema viimane kommetaar, kus ta räägib, et tegi eksperimenid. What? Lihtsalt liiga hale vabanud! No
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 17:03

Hippi: Mis järjejutt? Nime????
Tagasi üles Go down
Hippi
Vapper lohetapja
Hippi


Female Postituste arv : 130
Asukoht : Keila

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 17:04

Link on olemas seal teemas ju, Cissy (mu sõbranna, me olime koos kui selle avastasime) siis pani lingi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime8/4/2012, 17:18

See sama lühijutt Peegel?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: