MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 14:20

Ma arvan, et on leitud viis kaitsest mööda pääseda, sest shine'i lugu on kõvasti värskem kui minu oma ja see oli ka seal üleval.
Aga see pani tõesti mõtlema, et miks siis edasi ei võinud juba panna... ühtegi juttu pole lõpetatud, kuigi ta ise ei pea selle nimel ju tööd tegema...
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 14:28

Minu lugu on kahes kohas veel üleval ning ühest foorumist see võeti. Panin tolle foorumi lingi sinna, kus mu jutt mängukoopas oli ja öösel kirjutati mu jutu teemasse, et lugu on maha võetud ja kasutaja sai karistuse.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 16:15

Audrey, mina ei mõelnud enda kasutajanime välja. Ma nägin seda niisamuti kusagil ja tegin siis endale siia sellise kasutaja. Very Happy Seepärast ma ei teagi, mida see tähendama peaks.

Ja need, kes teise jutu sõna-sõnalt maha kirjutavad on erilised kaabakad.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 16:19

Ah, Cilen (mine NP-d lugema Very Happy) Very Happy No okei, eks see kasutajanime kasutamine ongi suva tegelt, kui loomingu kallale minnakse, siis on paha lugu...
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 18:16

Võimalik, et antud järjejuttu ei puutu keegi tulevikus, kuid kopeerimine (vargus) oli on ja jääb ning ainus viis selle vastu võidelda on aktiivselt kopeeritud töid eemaldada ning nende algatajaid karistada. Julgustan edaspidigi varastatud sisust teavitama, moderaatorid ei jõua igat sissekannet kontrollida, seetõttu sõltub meie tegutsemine suurenisti tublide kasutajate/autorite teavitustest.

Selline asi kirjutati mulle siis...
Ja ma ei kujuta ette, milline inimene kirjutab kellegi teise juttu sõna sõnalt maha...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 19:04

No ega seda ongi raske ette kujutada. Aga samas mis muud teha, kui tahaks ka kommentaare millegile, kuid ise midagi head kirjutada ei oska.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 23:00

Järgnev ei ole varastamise õpetus, selle võib varsti ära kustutada Laughing 


*Kopeerimisvõimalusi teadvustav osa eemaldatud. nasicc*
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime21/1/2014, 23:09

Ei taha väga uskuda, et nii umbes (näiteks!) 12-16 aastased sellise asja peale tuleksid aga ega iial ei tea... Kui pea iseseisvat kirjutamist ei jaga, ju siis jagab selliseid asju Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 00:38

Nagu siin juba aruteluks on olnud ka varem ja nagu ma ise kunagi ütlesin, ei ole hetkel sellel foorumil olev kaitse täiesti kindel. Kuna aeg on edasi läinud, on arvatavasti edasi läinud ka kodeerimine ja ehk on mul võimalik saada see kaitse tõesti nii kindlaks, et ainus variant on tõesti sõnahaaval mahakirjutamine. (Mul on kuri kahtlus, et need, kes siit viimasel ajal jutte on varastanud, on sattunud just selle augu otsa, mis kaitses veel sees on.) Kui muu ei aita, võtan kätte ja õpin tõesti programmeerimise ära ning kirjutan ise selle koodi valmis. (Mina selle kopeerimiskaitse siia organiseerisin, on küll südamel selle auklikkus.)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 01:00

Aga rõhutaks, et Shine'il olid jutud ka veel kahes teises kohas üleval ja ta kahtlustabki üht kindlat neist kahest... Et teiselt saidilt võeti. Ja keegi mainis, et see varas on oletatavalt siin ka kasutaja... Veelkord- ei tahaks uskuda, et mingid noored nagad viitsiksid mingi koodida jaurata, kui kuskilt mujalt kopeerida sedasama saab... Teiste uute juttude varastamise juhtumeid ju pole olnud... Nasiccu ''Tuba'' vist ilmus veel enne kaitset...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 01:09

Koodiga ei ole mitte kellelgi teisel peale minu ja selle foorumi adminite midagi peale hakata, Audrey. Very Happy Mingi edev rida nonsense'i ei võta seda kaitset maha. Asi on selle kaitse koodis, mis tahab veel täiendamist, ja ma tean täpselt, mis veel vajaka on. Kui jutud varastati tõesti mõnest teisest kohast, kus need veel üleval, siis olgu (alati aitab minu meetod neid mitte mujale toppida), aga korralik kaitse ei tee kunagi paha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 12:17

TK, olen sinuga täiesti nõus! Seega ma loodan et sa suudad midagi parandada selles koodis Very Happy
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 13:32

Lisaks oma loomingule olen mina sealtsamast Mängukoopast ühe kasutaja galeriist leidnud ka pilte endast! Ja kasutaja muidugi väitis, et piltidel on tema ise...
Lisaks sellele jahmatavale avastusele endale ajas mind eriti närvi pildi pealkiri, mis oli stiilis:
"Ma tean, et ma pole perfektne, aga elab üle."
Meeldivad kommentaarid pildi all olid ainuke positiivne külg selle juures, sest tegelikult käisid need ju siiski minu kohta, aga mismõttes keegi on minu FB'st minust pildi võtnud ja selle siis kusagil avaldanud?
Õnneks on sellest nüüd juba üsna tükk aega möödas ja asi sai ära klaaritud - pilt eemaldati ning kasutajale määrati karistus...
Samas kas heal juhul mõnepäevane bänn on sellisele teole vääriline karistus? Ei tea mina...
Ja eelmistele kommenteerijatele ütleks veel nii palju, et ma üldse ei imestaks, kui need loomekriisis pätakad (vabandust väljenduse eest) on valmis lausa sellistesse äärmustesse laskuma, et nad kellegi jutu sõna-sõnalt ümber kirjutavad.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 14:25

Oh issand, kes veel sellist asja teeks? Ma tean küll juhtumeid, kus inimesed on varastanud Läti reidist pilte ja esitlenud neid enda omadena, aga midagi Sulepea juhtumi sarnast pole ma veel kuulnud Shocked 

Maha kirjutamine võtab kindlasti rohkem aega kui ise kirjutamine, selleks peab ikka tohutult viitsimist olema Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 14:27

Ma tean veel ühte sellist juhtumit, kus ühe tüdruku pilte varastati ja keegi kuskil seal Balkani pool tegi endale Facebooki konto ja postitas neid pilte sellest tüdrukust ja siis mingid lambid sõbrad kiitsid, et oi kui ilus ta ikka on ja ''sa käid nii huvitavates kohtades'' Very Happy See on nii haige lihtsalt.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 14:36

Ma tean ka sarnast juhtumit. Ma isegi ei kujuta ette, mis nende inimeste peas toimub, kes nii teevad.
Muide, ma kirjutasin tollele, kes mu jutu varastas, aga ta pole vastanud ja arvata on, et ta seda ei teegi.
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 14:45

PK - Nojah, ega kes see neid väikeseid varganägusid ikka mõistab. Peaks vist ise samasugune olema, et nende loogikast aru saada. Aga kui ikka endal ühtegi head mõtet pähe ei tule, siis võtab ju ümberkirjutamine vähem aega, kui esmalt mingi idee peale tulemine ja siis selle kirja panemine? Ja siis ei tohiks seda probleemi ka tekkida, et järsku ei tule enam ühtegi mõtet ja jutt jääb unarusse.

Ma ise olin ka täiesti ¹okis sellest avastusest. Eks seal Mängukoopas ole veel palju neid, kes netist suvalisi pilte kokku kraabivad ja neid siis enda pähe esitavad, et kas nad on ise pildi peal või fotograafi rollis.
Aga et kohe niimoodi... Oh jah...

Ja kusjuures mulle meenub, et hiljem olin avastanud, et ta otsib selle sama pildiga tutvusi ka sealsamas MK's. Haiged inimesed, tõepoolest.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 15:35

Minu üks juttudest oli ka mängukoopas üleval. Aga mul õnneks polnud päris nii et ta selle enda omaks tegi vms aga samas ei öelnud ka et see pole tema jutt. Eniveis, ma rääkisin temaga ja tuli välja et ma teadsin teda juba. See sai sõbralikult lahendatud õnneks aga jahm. Ma olin siin ka palju noorem ja leebem. Very Happy
Aga ma pole enne sellistest jamadest isegi kuulnud (piltide ja identiteedi vargustega jne). Maailm on ikka väga kirju. Liiga kirju isegi...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 20:35

Igasuguseid jobusid on olemas. Ilmselt selle peale ei tulda, et 'ohver' võib asjale jälile saada...
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime23/1/2014, 21:03

Või siis nad võtavad selle riski ilma igasuguse kartuseta. Ega mis see mõneajane bänn siis ära ei ole? On ju ka võimalus, et keegi ei avastagi sinu vargust ja silmapiiril pole kedagi, kes teaks, et sina pole jutu/foto vms algne autor.
Aga ei, mina selliste inimeste kuplialust ei jaga. Igatahes midagi on seal väga paigast ära ikka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: