MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 15:32

Kas see on nüüd minu varastamise pärast?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 15:38

I second Audrey's thought. Sellepärast ma siit mingi 2009 jalga lasingi.
Ma pakun, et kuna Audrey jutte nii alatult enda nimele kirjutati (ja see on kuramuse valus laks piki nägu küll, kui keegi su loomingut, ükskõik missugust, enda omaks nimetab), tuletas sinu juhtum talle tema enda oma meelde.

Ja see tekst peaks tõesti päisesse minema.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 15:46

Mhmh, kui ma oma jutud mängukoopa foorumis avastasin (4-5 TÜKKI! Mitte ainult üks! Ja see kuidas ta ennast autoriks tembeldas...) oli mul lihtsalt kirjeldamatult halb olla. Tänu taevale, et ma koha modedega ühendust sain... Ja no see plika ise ka lõpuks kirjutas mulle jne. Aga no see et ta vabandas, ei kaota iial seda hirmu. Keegi siin vist kirjutas ka millagil, et keegi kes kunagi loo varastas pm sai selle ka avaldatud.

Lihtsalt see, et nüüd sinu jutuga selline jama on, tekitab masendust.

Ja no see on selline tunne nagu keegi peksaks sind peaaegu et surnuks aga jätab maha piinlema. Ma vist liialdan jälle, aga no kui sa ei oota sellist asja ja siis järsku avastad, kui oma jutte googeldama hakkad, jookseb ikka juhe kokku küll.

Tuleviku suhtes on vist jah targem kodinad kokku panna. Argh, ma olen lihtsalt NII vihane. Ma tean suurepäraselt mida sa tunned, Emand.

Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 15:47

Aga kui nüüd keegi kirjutab veebikonstaablitele ja uurida, mida teha? Politseisse avalduse tegemine ei tohiks midagi maksta. Samas neile inimestele mõjuks see tõenäoliselt halvemini ja ehk jääks ka tulevikuks plekk külge.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 15:49

Phh, julgesid teha, leppigu ka tagajärgedega. Ma ei suudaks ja no mul ei tuleks pähegi hakata, kellegi juttu varastama. Ma ei saa aru, kas need jobu tõesti ei mõtle, mis juhtuda võib, kui nad vahele jäävad???
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 16:15

Aidake mul nüüd palun aru saada. Mida need Runetstari ja hiina lehed tähendavad, mis oma jutte guugeldades välja ilmuvad? http://wenhua.topic888.net/41763572568-gray-rist-6 See näiteks. Ma leidsin ka http://culture.et.cosmotopic.org/popular-topics sellise lehe, kus on vääääga palju meie teemasid... Need lehed tunduvad vähemalt siia suunavat. Ma olen segaduses.
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 16:19

Mulle jääb mulje, et on lihtsalt kuskilt üles korjanud, millest keegi rääkinud on või mida maininud. Cosmotopic tundub oleva tmingi otsingumootor ja kui sinna teemadele klikata, siis viivadki lihtsalt muudesse foorumitesse.

Hiina oma ma ei kujuta hetkel ette. Teiste postitusi pole seal? Äkki on siis ainult seetõttu, et sul selline kasutajanimi siin on?
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 16:25

Mu kasutajanimi koosneb jaapani nimedest.

See Cosmotopic, need vene ja hiina ja mis iganes omad on kõik sama kujundusega, vaevalt et need eraldiseisvad lehed on.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 21:21

Eks ei saagi midagi täitsa kopeerimiskindlaks teha...


Viimati muutis seda *Nastik. (26/10/2012, 22:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 21:59

Nastik, palun ärme nimesid nimeta. Kondoom on katki jah, aga pole vaja öelda, kustkohast, eks. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 22:20

Muutsin Nastiku postitust. PALUN ÄRME KUULUTA, KUIDAS KOPEERIMISKEELUST MÖÖDA PÄÄSEDA.

Ja Takuya, palun lõpeta siinkohal kondoomianaloogide toomine.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime26/10/2012, 23:14

Alrighty then.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime7/11/2012, 12:32

Ma purskasin praegu sajaga naerma Very Happy
Sorry xD
Aga jah, ma nõustun pehme adminniga Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime20/1/2014, 23:05

Well... Varastamine on jälle teemas... Cilen, su kasutajanimi on ka ülevõetud ja Sille su jutust ''Tuba'' ka miskit üleval... :/

http://mangukoobas.delfi.ee/id/92/action/story/story_id/62683/

Kasutajanime pärast kära tõsta ei saa, küll aga näiteks kirjutada lehe adminile oma murest, et sinu loomingut keegi teine niimoodi varastab...

PS: Googeldage oma loomingut!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime20/1/2014, 23:33

Kuidas see võimalik on?! :/
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime20/1/2014, 23:34

Ps. Seal on ka Salapärased silmad...
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime20/1/2014, 23:37

Mhm, minu jutust see algaski. Sille oma ei pannud ma alguses tähelegi...
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime20/1/2014, 23:38

Minu jutt oli ka kunagi varastatud nii :/
See paneb mind tõsiselt muretsema.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime20/1/2014, 23:41

Shine'il on jutt veel kahes kohas üleval, kust sai. Naljakas on muidugi ka see et meie Cileni nimi seal kasutajanimeks ühel. Ju siis nii väga meeldib ja oma peaga midagi välja ei mõtle... Aga noh, kasutajanimi ka siiski varastatud... See nii haige lihtsalt.
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime21/1/2014, 07:04

Minu jutuga on kõik korras, kui välja arvata see, et hunnik inimesi kannab seda nime.


See tüdruk on ka siin kasutaja. Marmelaadikomm nime all, kellest hiljem sai mängukoopas Cilen, on ka siin.

Psss! Maaelu jutt, mis tal seal üleval on, on ka siin ja see on Marmelaadikommi nime all.

Ma võin küll pange panna praegu, et see on sama isik, aga samas kas see pole nagu arusaadav?
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime21/1/2014, 09:42

Aitäh raporteerimast!
Vaatasin, et millegipärast oli leitud, et Grete on ilusam nimi kui Britt, muidu dead-on.
Mezilane - kas ja mille alusel saad sa öelda, et see kasutaja siin Marmelaadikomm on?
Ja kuna tundub, et inimestel endiselt ei ole süametunnistust, as peab tõesti hakkama kaaluma lugude ainult kasutajatele lugemisekstegemist? Ma tean, et palju see küll ei aitaks, aga midagigi. Muud mulle hetkel pähe ei tule.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime21/1/2014, 10:51

Nonii, jutt on kustutatud ja kasutajale on karistus määratud. Tundub, et selleks korraks on asi korras. Ilmselt, siis kuni järgmise korrani...
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime21/1/2014, 11:11

Mis see karistus oli, tead?
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime21/1/2014, 11:30

Ei, seda ma ei tea.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime21/1/2014, 13:50

Ma vaatasin ka, et see Tuba on ilmunud seal oktoobri keskel... Meil ju kaitse ligi aasta peal... Kas nagu... tõepoolest on see lihtsalt maha kirjutatud? See seletaks, miks rohkem osi Toast pole ilmunud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 9 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: