MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/4/2012, 22:44

Ma naersin Very Happy Njah, selleks on jällegi koolkoolkool teema ju Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 15:15

Jee, sain mina ka läbi pisarate (not really) selle teema koos kõige offtopicu ja ontopicuga loetud.

Kuigi sellest vabateemas juttu oli - miks mina siit sääred tegin, võttes kogu oma loomekupatuse kaasa:
ma hakkasin kartma, et keegi peab mu jutte piisavalt heaks, et neid varastada. Lasin kõik tilgatumaks tühjaks teha ja kadusin kiiremini kui Teeltormaja. (Tagasi mõeldes olid need jutud nii halvad, et mõistusel inimene neid ei näppaks... 12-13-aastased reidipeded ja mängukasõltlased küll, nagu välja tuleb.) Kuigi siia tagasi tulnuna tekkis kiusatus midagi üles panna, ei taha ma seda paranoiast ikkagi teha - ei või iial teada, kes neid (improved) kirjutisi näppamiskõlbulikuks peavad. Isegi oma blogisse ei topi ma enam oma loomingut. Pigem kirjutan arvutisse ja telefoni ja vihikusse, aga ei pane neid asju kuhugi üles.

See võib küll pooleldi offtopic olla, aga üks mu pikseldustöö, mida ise eimillekski pidasin, tundus ühele kunstivargale küll mahlane saak. Leiate selle siit. Tegin selle sõbrannaga kahasse, minu oma on parempoolne rohesärk. Olin parajasti vanaema juures, Internetti ega midagi pole olla, ja siis helistas see sõbranna peaaegu 12 öösel: "Taku, kuule, meie töö on varastatud." Ma lõin heleda leegiga põlema, MIDA KURADIT! MINGI SKANK! Lasin tal seda kirjeldada, puhisedes vihast - juuksed olevad mingi Paint Bucketiga ühevärviliseks tehtud, see olevat varga OC ja selle OC sõber. Olin valmis selsamal hetkel südaööl läheduses elava tuttava juurde kappama, et Internetti saada. Õnneks sai laiskus võitu ja läksin magama. Järgmisel päeval käisin kodus ja kirjutasin varga profiilile kommentaari, kus avaldasin oma meeletut pettumust, et ta meie töö niimoodi anastas ja kulutatud ajast ning nähtud vaevast aru ei saa. Oleksin eelmine öö seda kirjutanud, oleksin teda tuimalt sõimanud. Varastatud töö võeti maha. Varas oli 12.

#cool story
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 15:26

Mnjaaa, mind ajas eriti närvi selle värdja kommentaaridele vastamine... ''Jaa, ma igal õhtul kirjutan...'' KURAT, ise ta ei tea kui palju vaeva tõeline autor näeb, mis side minul selle jutuga on ja... OAAAH, lihtsalt nii närvi ajab, kui alatud mõned ikka olla saavad, et teevad copy-paste ja arvavad, et ei jää vahele.
Ok, ma saaks aru, kui oleks läinud üks jutt aga et 4-5 juttu minult... KURAT noh -.-
Ja see oli ka nii hale, kuidas ta vabandas, et oih, sorri, ma ei teanud, mida see sulle tähendab jne...
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 15:31

Eh, Audrey. Mult ei palutud isegi vabandust. Ma ei tea, kas ta seda kommentaari nägigi, sest vastust ma sellele ei saanud. Ja ma olin siis, kui mulle kiitusi tulema hakkas, et nii hästi tehtud töö, selle käki üle sitaks uhke. Ja siis tuleb mingi hurrdurr ja võtab selle ära ja teeb sellest mingi pasalao. Tere hommikust.

Ma tean täiesti seda tunnet ja sellepärast polegi peale snlhmnist lahkumist mitte midagi mitte kuhugi pannud. Vot nüüd avaldatakse mu luuletusi kooli almanahhis - vot see on kindel värk. Seda ma luban ja selleks ka neid luuletusi õpetajale saatsin, aga kuhugi üles panna... Ehei.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 16:20

Ma kirjutasin avalikult ka talle ühe kommentaari aga ta kustutas selle ära. Ma ähvardasin ka teda igasuguste asjadega ikka nii, et lõpuks ta vist hakkas suht kartma Very Happy

Ja eks selle pärast mul ongi üks jutt tegelikult kustutatud. Ma kirjutan siia küll, aga ausalt- ega ma nii väga ei pinguta... Õnneks keegi mu mõtteid lugeda ei suuda ja seegi juba hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 16:40

Ega ähvardamine selliste puhul aita. See, et minnakse närvi, näitab, et see, kel on õigus, on tegelikult samal tasemel mis varas. Vähemalt nii olen mina aru saanud ja sestap ka selline... kibestunud ja sapine hoiak puhta raevuhoo asemel. Töötab palju paremini. Tekitab vargas halva tunde. Very Happy

Varastamise vastu aitaks ka see, kui teksti highlightida ei saaks. Osadel laulusõnu hostivatel lehekülgedel on see funktsioon. Otsin praegu scripti, mis forumotioni foorumite peal töötaks, ja katsetan leitud koode ühe oma vana forumotioni foorumi peal. Kui midagi tõhusat leian, annan teada.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 17:46

See oleks ideaalne, kui sellise funktsiooni siia saaks. Siis ei pea kartma, et keegi tuleb ja kopeerib selle enda nime alla. Samuti.. kas seda nii ei saaks teha, et teemasid /jutte saavad lugeda ainult need, kes on registreerinud? Et kõik ei pääse sellele ligi ja kui kuskilt lekib siis teame, et see on keegi foorumist? Lihtsalt mõte Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 18:05

Seda teist varianti on väga lihtne teha. Administratsioonipaneelist saab sättida nii, et kategooriaid, sahtleid ja teemasid näevad vaid registreerunud kasutajad.

Samas on foorumis 572 liitunud kasutajat... Oleks 10 või nii, oleks lihtsam jälgi ajama hakata. Kes iganes võib siit kopipasta teha.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 18:58

Ma arvan, et ma saatsin sellele jobule piisavalt sapilise kirja. Ja ma pöördusin ka selle koha adminnide või asjade poole ja mulle meeldis, kui ruttu adminnid asja käsile võtsid.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 19:08

Nojaa, kuid kõik ei käi sees ju. Umbes 50 käivad regulaarselt sees. Neid saab kontrollida selle järgi ka ju, et millal sees käinud jne ?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 19:14

Saab küll. Kui mina oleksin admin, kustutaksin ära need kasutajad, kes pole näiteks terve aasta online'i tulnud. Pooled kasutajad lendaksid. (Ja mina ka XD) Nii oleks mingigi ülevaade. I mean, mis mõte on endale kasutaja teha, kui nii või teisiti käiakse Guestina lugemas?

Audrey, peaasi, et see mingi lahenduse leidis. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 19:26

Ongi noh. Kuigi enne seda võiks meeldetuletuse ehk saata. Mõni on vb unustanud selle saidi või ei meenu kuidas aadress kirjutati vms. Ma arvan, et mõni tahaks siiski oma kasutaja alles jätta... või teha nii et saata teatud liikmetele e-kiri, kellel on nt postitusi tehtud ja on mingi aja vältel aktiivne olnud. Variante on tegelikult palju. Aga need kellel on 0 posti ja ei ole sees käinud pikka aega, neil võib küll ära kustutada ma arvan.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime18/6/2012, 19:48

See teine variant on isegi parem kui tuim ärakustutamine. Aga nullimehed võiksid küll minna. Praegu saab lugeda ka ilma kasutaja olemasoluta, hence.

EDIT: 163 nullimeest. That is sad.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime19/6/2012, 00:25

To Audrey: Ega sa kavatse essat NP maha võtta! pale Mulle nii meeldib see ja ma loen seda ikka uuesti ja uuesti! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime19/6/2012, 00:59

Ma ei tea veel. Vaatab. Ma suudan iga kell selle paremini kirjutada ehk siis uusversiooniks jne.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime19/6/2012, 01:41

Ja edasi räägime vaid varastamisest siin teemas. :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime19/6/2012, 21:03

Tegin natuke kustutamistööd. Teate küll miks Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 12:24

Ooh, ma avastasin, et ei saa teha enam copy-paste! Wiii!
Selle avastasin ka suht kogemata, kui ma hiirega niisama udjasin. Vaatasin et ei läinud tekst siniseks ja siis ma mingi katsetasin ja voilaa Very Happy
Ei, väga hea! Ei pea muretsema, et keegi saab juttusid tuuri panna. Peaasi, et nad ei võta tsiteerimise asja... kuigi ma avastasin nüüd et seda ka ei ole enam, lol Very Happy
Yay ^^
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 12:37

Ma kunagi nägin, et mu mingi jutt oli kusagil, aga nüüd pole enam uurinud.
Ja muidu on sellega nii, et pmst üks lollikindel lahendus varastamise vastu (mida mina kavatsen enda laulude puhul rakendada ja ehk siis ka juba juttude) on need välja printida enne kusagil avaldamist ja iseendale saata. Ja seda ümbrikut mitte avada. Seda nippi kasutatakse laulude puhul. Prindid noodid välja ja saadad endale ja paned ümbriku kuskile ära. Ja kui kunagi on jama, siis sinul on avamata ümbrikus originaal olemas ja voila.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 12:55

See on täitsa vahva nipp!
Aga jahm, mina ei saa kopeerida ega aktiivseks teksti teha. Ma ei tea mis värk siis sellega on xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 13:15

See on koodiga asjandus?
Aitäh, TK! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 16:51

Palun-palun, glad I could be of use ^^

EDIT: Kärka idee on puhas kuld. I'll make sure to use that when I write something... worthy of printing.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 17:05

Mul on juba midagi sellist aga see pole mul nkn üleval xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 18:04

See kõlab nagu paranoia juba Very Happy
Aga samas ei saa seda imeks panna. Ohjah.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime8/7/2012, 18:18

No see on õigustatud paranoia nendel. Muusikas lüüakse sulle parimate sõprade poolt ka nuga selga kui vaja.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Varastamine - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: